V loňském roce měla kapela O5&Radeček přichystáno pro své fanoušky velmi netradiční turné. Jednalo se o turné, které se odehrávalo ve velmi zajímavých lokalitách. Jde o turné na střechách a u fanoušků se setkal tento nápad s velkým nadšením. Není tedy divu, spojit koncert oblíbené kapely s místem, kam se třeba běžně nedostanete nebo kde běžně koncerty nebývají, to se jen tak někde nevidí. Proto se kapela rozhodla tento úspěšný krok zopakovat letos znovu.

Finišují přípravy na turné

Kapela O5&Radeček momentálně věnuje všechen svůj čas přípravám dalšího Turné na střechách. Začne totiž již za pár dní. První zastávkou bude Brno a to 17. 05. 2017 a končí v červnu v Liberci. Půjde o akustické koncerty, které se budou odehrávat na střešních terasách obchodních domů a mnoha jiných institucí. Jak kapela uvádí, vezme své fanoušky nejen na velmi zajímavá místa, ale také na procházku historií kapely, uslyšíte tak jistě známé hity kapely, ale taky novější a starší tvorbu.

Inspirace ve světě

Při plánování tohoto netradičního a zajímavého turné se nechala kapela inspirovat v zahraničí a to přímo u velkých hvězd. Podobné koncerty pořádali také Beatles a U2. Tyto unikátní koncerty blízko nebe se nestanou pravidlem, jak sama kapela uvádí. V rodném Šumperku tyto koncerty pořádá již deset let a ta myšlenka rozšířit je i do jiných měst už existovala delší dobu. Ovšem, že by se z toho stalo pravidlo, to nechce. Jde o něco výjimečného. Na koncertech budou mít také hosta a to Sabinu Křovákovou.

Kde se koncerty uskuteční:

  1. 5. 2017 Brno
  2. 5. 2017 Šumperk – 2 koncerty
  3. 5. 2017 Zábřeh – 2 koncerty
  4. 5. 2017 Zlín
  5. 5. 2017 Hradec Králové
  6. 5. 2017 Praha
  7. 5. 2017 Přerov
  8. 6. 2017 Liberec