Chystáte se na líbánky a přemýšlíte nad tím, kam se vypravíte? A co třeba slunná Itálie. Je to země slunce, dobrého jídla, milých obyvatel, nádherných pláží, historických oblastí a zajímavých míst. Také možností ubytování v Itálii je celá řada. Chcete-li mít soukromí, pak je ideální volbou pronájem domu v Itálii. Tuto možnost nabízí portál cz.italicarentals.com.

Nabídka ItalicaRentals

ItalicaRentals nabízí možnost pronájmu rekreačních domů, vilek nebo apartmánů především v oblasti Toskánska – u moře i v horách. Na portálu však naleznete i jiná italská místa. Zarezervovat si pro svoje líbánky v soukromí můžete také luxusní vilku ve vnitrozemí. Všechny splňují vysoké standardy. Vybrat si můžete z široké nabídky domů a vilek, v různých cenových relacích a různě vybavených. Neváhejte a zarezervujte si dům či vilku na termín vašich líbánek.

Tipy pro vás

Chcete-li mít soukromí pro svůj pobyt v Itálii, nechte se inspirovat těmito tipy.

Toskánsko – rekreační vily

Toskánsko je oblast rozkládající se ve střední části Itálie. Jeho severní část omývají vody Tyrhénského moře. Pohoří naleznete ve vnitrozemí. Povrch oblasti je různorodý. ItalicaRentals má vily a domy k pronájmu po celé oblasti. Můžete pobývat na pobřeží, nedaleko Florencie, v Chianti nebo třeba Maremmě. V nabídce naleznete vilky u moře, ale i se soukromým bazénem.

Rekreační vily s privátním bazénem

Nejen líbánky, ale také odpočinek a relaxace, to vše je pobyt v Itálii. Luxus poskytují vily se soukromým bazénem. Koupat se tak nemusíte zákonitě jen v moři. Zaplavete si i v pohodlí a v soukromí, třeba ráno před snídaní nebo večer před tím, než půjdete odpočívat. Některé vily se nacházejí ve vnitrozemí, jiné mají výhled na moře nebo nádherné horské masivy.

Rekreační domy u moře

Pokud milujete hukot moře a šplouchání vln, pak si sjednejte pronájem rekreačního domu nebo vily u moře. Některé jsou přímo u pláží, jiné v jejich těsné blízkosti.