Chorvatské město Sukošan se nachází pouhých sedm kilometrů jihovýchodně od Zadaru v široké zátoce známé jako „Zlatý přístav“ (Zlatna Luka). Do města se snadno dostanete po Jadranské magistrále, což zajišťuje, že je to fantastické místo pro trávení dovolené. Sukošan je domovem 3000 obyvatel a zahrnuje obce Debeljak, Glavica a Gorica. Pokud se rozhodnete zůstat v této oblasti v apartmánu nebo vile, zjistíte, že máte z čeho vybírat, protože město stále více směřuje k cestovnímu ruchu, vedle hlavních ekonomik zemědělství, vinařství, pěstování oliv a ovoce. Zájezdy Chorvatsko pořádá i do toho malého městečka.

Dovolená s vlastním stravováním a rodinná zábava

Sukošan je ideální pro rodinnou dovolenou a objevíte spoustu aktivit pro zábavu celé rodiny. Objevte krásné pláže této oblasti. Dětem se může líbit Dětský festival, který se ve sportovním centru koná začátkem srpna; zde mohou zpívat a tančit po boku živé kapely.

Na ubytovanivchorvatsku.cz si můžete zajistit apartmán s vlastní vybavenou kuchyní a několika ložnicemi.

Chorvatsko ubytování a festivaly

Při pobytu v apartmánu v Chorvatsku možná budete chtít navštívit rybářské festivaly, které se konají od června do září. Nezapomeňte ochutnat místní rybí speciality, jako jsou sardinky, ryby a ústřice, spolu s fantastickými místními víny a lahodnými dezerty. Případně určitě navštivte letní karneval v polovině července, kde se místní oblékají a oslavují barevnými barvami, dobrým jídlem, vínem, zpěvem a tancem. Cesta do Chorvatska se vyplatí, pokud si nejprve zajistíte ubytování.

Skvělé pláže

Jednou z hlavních atrakcí pro turisty k pobytu ve vilách v Chorvatsku v Sukošanu jsou krásné pláže, jako je hlavní městská pláž Djecji raj. Většina pláží v Sukošanu jsou oblázkové a moře je relativně mělké, takže jsou vynikající pro koupání a pro rodiny s dětmi. Další skvělé pláže k návštěvě jsou pláže Makarska a Zlatna Luka a také četné zátoky podél pobřeží. Kromě plážových aktivit si turisté mohou užít volejbal, basketbal, tenis, turistiku, windsurfing, potápění a rybaření. Sukošan má mnoho skvělých důvodů, proč si rezervovat ubytování v Chorvatsku