Karel Gott se po vleklých zdravotních problémech vrací zpět na pódia. Během tohoto vystoupení zazní největší Mistrovy hity a také duety, které si Karel Gott zazpívá se svými hosty. Několikanásobný zlatý Slavík vystoupí v pražském Divadle Hybernia a to poslední květnový den, 31. května. Koncert se příhodně jmenuje Karel Gott still aLIVE.

V poslední době Karel Gott byl spíše v ústraní, nebylo se čemu divit, potýkal se s vážnými zdravotními problémy. Dlouhou dobu tak nekoncertoval a soustředil se sám na sebe, na své zdraví. Nyní přichází čas, aby se Karel Gott opět vrátil na koncertní pódia a zpátky za svými příznivci. Jak sám Mistr uvádí, jde mu o postupný a pomalý návrat ke zpívání. Nechce na začátku přepálit start. Za svou kariéru toho zažil již hodně, vyprodával sportovní arény, pořádal velké koncerty. Nyní se po několika letech vrací na malé a komorní pódium.

Na tomto koncertě Karel Gott nevystoupí sám, pozval si řadu hostů, se kterými si zazpívá duety. Celým večerem v Divadle Hybernia v Praze bude provázet Libor Bouček, který je zároveň také scénáristou koncertu. Na pódiu se během koncertu objeví například Ilona Csáková, Eva Pilarová, Dasha, Petr Kolář nebo Vojtěch Dyk. Nejen samotného Karla Gotta, ale také další umělce bude doprovázet Boom!Band Jiřího Dvořáka.

Vstupenky na koncert jsou v prodeji od pátku a to v pokladně Divadla Hybernia v Praze a v síti předprodeje. Už nyní je vyprodáno a to svědčí o tom, jak moc je stále Karel Gott v České republice oblíben a kolik fanoušků čekalo na to, až se opět vrátí na pódium. Tento koncert však nebude jediným vystoupením, již před nějakou dobou se potvrdilo, že Karel Gott vystoupí na Slovensku a to na Topfestě v Piešťanech.