Čtyřčlenná rockovo – metalová partička původem z Uničova není na hudební scéně žádným nováčkem, na festivalech a městských akcích fungují takřka od roku 2014. Vytvořili si tak spoustu fanoušků, které před pár dny potěšili zbrusu novým albem. A jak to vidí do budoucna? Velmi dobře, plánů mají hned několik!

V únoru letošního roku kapela natočila a následně vypustila do světa videoklip k písni Sám sebou. Už tehdy slíbila, že nové album vyjde ještě v letošním roce. A jak slíbili, tak také splnili, v červenci The Four Elements přišli se svým prvním albem, které nese název Jiní nikdy nebudeme!.

Uničovská parta

The Four Elements má zejména své lokální fanoušky, což se dozajista změní díky novému albu Jiní nikdy nebudeme!. Na něm najdete deset povedených songů, které potěší fanoušky jak rocku, tak i metalu. Jak už název alba avizuje, kapela má svou vizi a nikdo je nepředělá. Po vydání tohoto alba, kapela nezahálí, v brzké době jí čeká několik festivalů a plány jsou také na koncertování na vánočních trzích.

Své debutové album kapela pokřtila, jak jinak ve svém rodném městě, v Uničově a to za pomoci toho nejpovolanějšího, starosty Uničova Radka Vincoura, který se chopil lahve bílého vína s etiketou Uničova a v rámci Uničovského kulturního léta uvedl album na trh. Že má kapela své stálé fanoušky dosvědčil i fakt, že byl o album velký zájem a nejeden fanoušek odcházel domů nejen s dobrým pocitem z koncertu, ale také s relikvií v podobě alba.

Olomoucký kraj je bohatý na zajímavé hudebníky, nejinak je tomu u této partičky. Nejbližší koncert kapely se uskuteční 5. srpna v Koněšíně, v kraji Vysočina, kde v rámci prvního ročníku hudebního festivalu Koněšínskej bigbít vystoupí. Zároveň se stane The Four Elements headlinerem sobotního dne.