Létu už dávno odzvonilo a s ním skončili také letní festivaly. Pro hudební nadšence a fanoušky tak nastává jakési období „festivalového půstu“. Open air střídají koncerty v klubech a halách. Práce pořadatelů však právě teď začíná, každý chce pro své účastníky ty nejlepší z nejlepších hvězd. A festival Happy Faces už nyní, jako první vůbec slibuje pořádně našlapaný program.

Každý si něco najde

V roce 2017 si Happy Faces Festival odbyl svou premiéru v areálu Sedmihorek u Turnova. Během jednodenního festivalu se na pódiu vystřídala Alžběta Kolečkářová, Vlasta Horváth, Public Relations nebo Michael Patrick Kelly. V letošním roce si pořadatelé vybrali areál Leteckého muzea v Koněšíně a slibují dva dny plné muziky.

Happy Faces Festival 2018 s podtitulem Vaše letenka ke hvězdám se uskuteční v termínu 31. srpna – 1. září 2018. Jde o multižánrový hudební festival, který má za cíl oslovit opravdu široký okruh posluchačů, od teenagerů až po pamětníky. Podobně je také sestaven celý line-up, který přináší spoustu zajímavých a různorodých interpretů.

Marie Rottrová, Lunetic i Kelly Family

Ostravská zpěvačka Marie Rottrová přezdívaná Lady soul se na Happy Faces Festivalu objeví první zářijový den. Spolu s kapelou Neřež představí průřez svou tvorbou. Teenagery jistě potěší poslední prázdninový den stále oblíbenější kapela Slza nejen se svou Lhůtou záruční, ale také s jinými svými hity.

Byli jste či stále jste fanoušky Lunetic, hudební skupiny, která se proslavila na konci 90. let 20. Století? Hity jako Máma, Only You, Ať je hudba tvůj lék vám nejsou cizí? I na vás festival myslel a Lunetic odehrají svůj koncert v pátek 31. srpna. Happy Faces slibuje také kousek Kelly Family. Duo Elfenthal tvoří John Kelly se svou manželkou Maite Itoiz. České republice se představí ve dvouhodinové show, kde představí průřez svou tvorbou.

Duo Elfenthal přinese do České republiky směsici rockové opery, symfonického rocku a staré hudby. Českou republiku už navštívili a těšili se zde vlídnému přijetí. V jedné recenzi dokonce zaznělo, že Rusalka v podobě Maite Itoiz byla skvělá, dokonce o několik tříd kvalitnější než od Tarji Turnen, která by, podle slov kritika, měla „jen šoupat nohama“.

Happy Faces festival má jako jeden z mála už nyní hotový kompletní program. Kdo další po boku velkých hvězd vystoupí v Koněšíně?

Pátek 31. srpna

Element

Jakub Ondra

Lo Hrůzová

Jaksi Taksi

Jiří Schmitzer

Slza

Bagr

Lunetic

Sobota 1. září

The Four Elements

Petr Bende & Band

Martin Šafařík & Band

Marie Rottrová a kapela Neřež

Jaroslav Hutka

Elfenthal (John Kelly & Maite Itoiz)

Public Relations

Vstupenky jsou už nyní k dostání na e-mailu ticketbooking@seznam.cz a následně také v síti předprodeje Ticketstream. Do konce roku si můžete lístky pořídit za zvýhodněnou cenu.

  1. denní vstupenka 31. srpna 499,-
  2. denní vstupenka 1. září 549,-
  3. denní vstupenka 799,-

Jak už název vypovídá, Happy Faces je festival šťastných tváří. Cílem je vykouzlit úsměv na tváři fanoušků všech věkových kategorií. Během prvního ročníku se toto poselství do puntíku naplnilo a jak už nyní předesílá line-up, druhý ročník to bezesporu zvládne taky.