Na konci září vydala Shania Twan dlouho očekávané album Now. Vrátila se tak po patnácti letech, a že to byla dobrá volba, svědčí i to, že je opět na prvním místě americké hitparády. Kanadská country zpěvačka se představí také českému publiku a to v říjnu příštího roku.

Country Kanaďanka

Narodila se roku 1965 v Ontariu v Kanadě jako Eileen Regina Edwards. Její rodiče se rozvedli, když jí byly dva roky. Matka se podruhé vdala za Jerryho Twaina, který jí i její sestru adoptoval. Už jako malá vystupovala po nocích v zakouřených hospodách, aby si přivydělala pár dolarů, protože její rodiče byli velmi chudí.

V současnosti patří mezi nejpopulárnější country i popové zpěvačky především pak v USA, Kanadě, Velké Británii a Austrálii. V roce 1997 vydala nejúspěšnější desku Come on Over. Pravidelně se umisťuje v anketách o nejpřitažlivější ženu planety a stále se těší přízni svých fanoušků.

Nestárnoucí hity

Může se také pochlubit spoustou prestižních ocenění, mezi nimiž nechybí ani pět cen Grammy. Umí velmi dobře propojit pop a country, což jí dodává určitý punc jedinečnosti. Dosud má na svém kontě víc než 90 milionů prodaných hudebních nosičů a post nejprodávanější country zpěvačky si drží už dvě dekády. Její hity jako You’re Still The One, That Don’t Impress Me Much, Man! I Feel Like A Woman nebo Ka-Ching! znají po celém světě a i dodnes je můžete pravidelně slýchávat v rádiích.

Shania Twain se příští rok objeví také v České republice. Učiní tak během svého turné. Představí se v rámci sedmi koncertů ve Velké Británii a nyní přidala dalších devět evropských měst. Mezi nimi figuruje také Praha, kde zazpívá v pražské O2 aréně 6. října 2018. Předprodej bude zahájen od 13. října 2017.