Vánoce jsou pro mnohé symbolem zimy, sněhu, dárků, cukroví, ale také vánočních trhů a koncertů. Své o tom ví také zpěvák a hudebník Petr Bende. Ten již dvacet let pořádá vánoční koncerty, které se těší velkému úspěchu u jeho fanoušků. V letošním roce zavítá v rámci vánočního programu do Vídně.

Petr Bende se dostal do podvědomí široké veřejnosti díky hudební soutěži Česko hledá SuperStar. Následně si jej pod svá křídla vzala hudební společnost Sony BMG, u které vydal debutové album pb. Bodoval také v anketě Český slavík, kde získal cenu Objev roku. Na svém kontě má čtyři studiová alba, stovky odehraných koncertů a spousty věrných fanoušků. Už nyní má například naplánovány festivaly na rok 2018. Vystoupí na Happy Faces Festival, kde zahraje po boku hvězd jako Marie Rottrová, skupina Slza, Lunetic a mnoha dalších.

Vánoční turné pořádá již dvacet let a za tu dobu se setkává s velkým zájmem o své koncerty. S tímto programem se Petr uchytil také v zahraničí, kdy vystoupil v Paříži a Curychu, kde měl velký úspěch. Jako svůj další cíl si zvolil krásnou Vídeň. Toto historické město si Petr podmaní svým vánočním programem 22. prosince 2017 od 18:30 hodin.

Vánoční turné také v Rakousku

Kromě Petra Bende a jeho kapely vystoupí také cimbálová muzika Gromba, která do programu vnese lidovou složku. Z úst talentovaného zpěváka tak zazní autorské i světové skladby, nebudou chybět ani oblíbené vánoční koledy. Koncert ve Vídni, který proběhne v nádherném gotickém kostele, dokonce podpořilo svou záštitou Velvyslanectví České republiky v Rakousku.

Vstupenky na vánoční koncert ve Vídni si můžete pořídit v rámci předprodeje v síti Ticketlive. Užijte si i vy nezapomenutelnou atmosféru adventní Vídně završenou vánočním koncertem Petra Bende ve farním kostele sv. Othmar.