Jak je možné, že média nemluví o mnoha důležitých událostech? Tuto otázku si každý den pokládá mnoho lidí v momentě, kdy se podívá na zpravodajský server, následně třeba na televizní noviny a vidí, že se informuje o odlišných věcech. Je mnoho událostí, které mají málo prostoru nebo dokonce žádný prostor. Doma i ve světě se každý den odehraje mnoho událostí, ale třeba i ve sportu a v mnoha dalších odvětvích, a často není v moci dané redakce, aby stihla všechno zmínit nebo jí vedení nedovolilo o některých informacích informovat.

Sledujte všechna média naráz

Jedinou možností, jak mít přehled o všem důležitém a jak si nenechat nic důležitého ujít, je sledovat všechny novinky najednou. Je to ovšem vůbec fyzicky možné? Ano a to díky českému projektu https://www.cerstvezpravy.cz/. Funguje takovým způsobem, že monitoruje obsah všech kvalitních a důležitých zpravodajských webů a magazínů. Tento obsah zobrazuje stručně a to ve formě titulků, které jsou uspořádané podle jednotlivých zdrojů. Už tedy nemusíte navštěvovat jednotlivé servery a magazíny, stačí zavítat na Cerstvezpravy.cz a zde uvidíte všechny články najednou.

Nemusíte procházet celé články, jelikož vidíte jen titulky, letmo si je prohlédnete a když vás nějaký zaujme, jednoduše na něj kliknete a dostanete se na celý článek. Jde o skvělý nástroj pro sledování zpravodajství, protože vám nic neunikne. Nemusíte však sledovat jen zpravodajství, portál Cerstvezpravy.cz je rozdělen na jednotlivé tématické kategorie, takže můžete sledovat všechny články o sportu, které v daný den vyšly, články o ekonomice, bulvár a mnoho dalšího. Možná, že máte určité oblíbené zdroje a také zdroje, které vás nezajímají. Zdroje, které chcete sledovat, můžete označit jako oblíbené a následně se budou zobrazovat ve vaší vlastní sekci „Moje“. Můžete si tak uspořádat stránku, kde budete každý den sledovat články ze všech zdrojů, které vás zajímají.