Světová megastar se opět vrací do Prahy. Ed Sheeran, anglický hudebník s irskými kořeny je aktuálně asi jeden z nejprodávanějších umělců na světě. Jeho hity jako Shape of You, Perfect a mnoho dalších ovládají hitparádu a na světě je obrovská spousta fanoušků, kteří jeho hity milují. Když se oznámilo, že po několika letech zavítá do Prahy, fanoušky zachvátila obrovská vlna nadšení.

Dětství strávil v Anglii, ve Framlinghamu a v roce 2008 se přestěhoval do Londýna s cílem zaměřit se víc na svou hudební kariéru. Když se na toto rozhodnutí podíváme zpětně, určitě bylo dobré. V roce 2011 vydal své první EP a díky němu si jej všimlo větší vydavatelství. Jeho kariéra tak mohla strmě stoupat, získal různé ceny, jeho singly jako Lego House, I se Fire a podobně byly oblíbené. V roce 2014 vydává další desku, přináší singl Sing. Dělal předskokana na turné Taylor Swift, jeho singl I See Fire se objevil v titulcích filmu Hobit: Šmakova dračí poušť.

V roce 2017 se po roční pauze vrátil s dvěma singly Castle On the Hill a Shape of You, které se staly součástí jeho zatím posledního alba. Právě v rámci něj chystá na rok 2019 evropské turné, do kterého zařadil také Českou republiku. Původně byl v plánu jen jeden koncert, ale velký zájem fanoušků donutil pořadatelé přidat ještě jeden koncert. Ed Sheeran tak v České republice vystoupí dvakrát.

Koncert se uskuteční 7. července 2019 a 8. července 2019. Oba koncerty proběhnou v Praze, na letišti Letňany. Lístky jsou v předprodeji již na druhý koncert. Ten první fanoušci rychle vyprodali.