Legenda. Královna popu. Sexsymbol. Ikona popu. To všechno jsou slovní spojení, které vykreslují Madonnu. Ženu, která v srpnu oslavila velké životní jubileum. Šedesát let. Jde o kontroverzní americkou zpěvačku, která se vyšvihla na výsluní a dosáhla věhlasného úspěchu. Znají ji lidé na celém světě. Její songy se automaticky stávají hity a stále ji milují davy fanoušků.

Život Madonny

„Co je jednoduché mě nikdy nezajímalo. Člověk pak neroste, neučí se přemýšlet.“ Heslo, kterým se Madonna řídí. Narodila se před šedesáti lety v Michiganu. Šedesátku by jí nikdo ani náhodou netipoval, její životní energie, svěžest a krása jdou s dobou. I když jsou její fotky mnohdy hodně prohnány fotoshopem, stále si udržuje glanc a styl.

Své kulatiny oslaví opravdu ve velkém stylu, bude slavit celých pět dní a jak už je u Madonny zvykem, nebude troškařit. Pronajala si údajně luxusní marocký hotel, který disponuje hned třemi bazény, piano barem, nádherným výhledem. Jedna noc zde stojí v přepočtu deset tisíc korun. Veze sebou část svých dětí a sezvala velkou spoustu přátel.

Zajímavostí je, že během párty nehrála žádná zpěvaččina hudba, sama si totiž přála hudbu marockou. Dresscode měli hosté nařízený, beduínské oblečení. Daily Mail dokonce vypátral, že alkoholu pila málo a v doprovodu žádného muže nebyla.

Píše hudební historii

Královna popu píše hudební historii už takřka čtyři dekády, přesněji 36 let. Má za sebou několik skandálů, neustále provokuje a to i nyní. Plní bulvární plátky, byla dvakrát vdaná, adoptovala čtyři děti z Afriky, věnuje se pomoci chudým dětem. Právě ke svým narozeninám vytvořila sbírku na sociální síti. Během měsíce se vybralo asi sedm miliónů korun, což opět ukazuje na to, že má stále velký vliv.