Devět sourozenců, kteří s dlouhými vlasy a trochu výstředními kostýmy bořili hitparády svými singly, vyprodávali největší stadiony, jezdili po celém světě, se vrací na pódia! Konkrétně se teda už vrátili, třemi vyprodanými koncerty v loňském květnu. Zájem fanoušků je možná povzbudil i v tom, že naplánovali velké evropské turné, především po německy mluvících zemích, ale zavítají také na tři koncerty do Polska a jeden odehrají také v Praze.

Z devíti jen šest

Zub času se podepsal na každém ze sourozenců, výstřední kostýmy nahradily umírněnější verze, které mají evokovat staré časy. Z původní devítky se na pódium postaví pouze šest z nich a to Kathy, Patricia, Joey, John, Jimmy, Angelo. Sestavu doplní bratr Paul, který však v době největší slávy se skupinou nevystupoval. A kde jsou zbývající tři?

Maite se naplno věnuje své sólo kariéře v Německu, kde je velmi úspěšná. Kolotoč slávy a velký zápřah měl negativní vliv na zdraví Barby, která se proto raději stáhla do ústraní a veřejně nevystupuje. Miláček fanynek a idol Paddy je dnes Michael Patrick Kelly. Prošel asi nejrazantnější změnou, byl v klášteře a je velmi úspěšný jako sólo umělec, svým hudebním stylem se zcela odlišuje od původních Kelly Family.

Comeback des Jahres

V Německu je jejich comeback označován právě tímto slovním spojením. A že je o kapelu zájem ukazují i takřka vyprodané turné, které končí prázdninovým koncertem v německém Loreley, místě, které je pro kapelu i fanoušky specifické. Co bude pak dál? Má comeback vůbec šanci přežít a těšit se stále takovému úspěchu? To vše je ve hvězdách.

Zavzpomínat si na devadesátky, zazpívat si An Angel a vůbec si připomenout ty nejslavnější hity kapely mohou také čeští fanoušci. 8. března 2018 se pražskou O2 arénou rozezní An Angel, I can´t help myself, NaNaNa, First Time a další z mnoha hitů. Lístků už zbývá jen hrstka, stále jsou však nějaké k dostání.