Vánoce jsou svátky pohody, lásky a klidu. Přijďte i vy nasát jedinečnou vánoční atmosféru na koncert Martin Šafařík – Vánoční koncert 2018. Mladý a charismatický zpěvák a finalista Česko Slovenské SuperStar Martin Šafařík vystoupí ve svém rodném Uničově na svém tradičním vánočním koncertu. Užijte si příjemnou a vánoční atmosféru, kterou vám během koncertu Martin vytvoří.

„Venku za okny sněží“ a Vy máte tu šanci se pohodlně usadit do příjemně vytopeného sálu Koncertní síně v Uničově a naslouchat tónům písní mladého talentovaného zpěváka Martina Šafaříka. Na svém kontě má prozatím jedno album s názvem Kolem nás. Jak Martin zpívá ve své autorské písni „Vánoční“, můžete během koncertu prožít to pravé předvánoční „kouzlo s rodinou svou“. V tomto čase má snad každý chuť na ten pravý nefalšovaný kouzelný zážitek – na koncert plný nejkrásnějších koled a známých písní, které pohladí po duši a vyvolají husí kůži a slzy nadšení.

„V telce když Popelka běží“, tak je celé Česko na nohou, ale co když se vysílá už prakticky zlidovělý trhák Sám doma? To je potom teprve to pravé ořechové a nikdo by nečekal, že se český interpret tímto filmem bude inspirovat. Proto ani songy z tohoto legendárního filmu nebudou chybět! Ale abychom dostáli hesla „do uší pouštěj jen vánoční směs“ z Martinovy písně Vánoční, můžete se těšit i na další koledy a písně s nádechem Vánoc z celého světa.

Samozřejmě i Martinovu autorskou píseň „Vánoční“ uslyšíte v uničovské Koncertní síni naživo, a to v úterý 18.12. od 18:30 hodin. Již od 15:00 hodin bude pro Vás před Koncertní síní otevřen stánek s lahodným punčem, který vánoční atmosféru dokreslí. Čeká Vás večer plný nevšedních zážitků, Martinova kapela a tři další hosté. Vstupenky jsou již nyní v prodeji v síti Ticketlive a v uničovském Městském Informačním Centru.