The Killers je americká indie rocková skupina, která pochází z Las Vegas a ze studia hlásí „It’s done!“ tedy mají hotovo. A co, že to vlastně mají hotovo? Přece jejich nové album. První singl přichází po pěti letech a tak není divu, že se fanoušci už celí třesou a čekají, čím je kapela překvapí. Album se bude jmenovat Wonderful Wonderful a vyjít by toto album mělo poslední zářijový den.

Začátky kapely

První album Hot Fuss kapele vyšlo tři roky po jejím založení a ihned se dostala deska na první místo prodejnosti ve Velké Británii, Irsku a Austrálii. Už to ukazovalo, že má kapela před sebou slibnou budoucnost. Kapela už tehdy měla za sebou vystoupení v klubech v Las Vegas. Druhé album kritici hodnotí rozporuplně, jedni jej milují, druzí zavrhují. Fanoušky to však přitáhlo, album se líbilo a fanouškovská základna se tak velmi úspěšně rozrůstá. Poslední čtvrté album Battle Born vyšlo v roce 2012. Během roku 2010 oznámila kapela přestávku, kdy se někteří členové vrhli na sólovou dráhu a vydali desky.

Po pětiletce nové album

Venku je už také singl, který se stala skladba The Man ve které uslyšíte disko vliv a funky prvky. Skladba měla svou premiéru v programu BBC Radio. Během pětileté pauzy nikdo ze skupiny nezahálel. Jednotliví členové se věnovali svým vlastním projektům nebo sólovým drahám. Objevovali se na deskách jako hosté, věnovali se kapele, kterou někteří mají bokem a podobně. Mezitím nabírali inspiraci na nové společné album. Na něj již všichni fanoušci netrpělivě čekají. 30. září 2017 se Wonderful Wonderful dostane na pulty obchodů s hudebninami.

Ještě před koupí nového alba si můžete poslechnout nový singl, který kapela pustila do světa. Jmenuje se The Man a mísí se v něm disco a funky vlivy.