V letošním roce už fanoušci od své oblíbenkyně Taylor Swift už nečekali nic nového, tedy žádný nový singl ani album. Ovšem opak je pravdou a Taylor si pro své fanoušky přichystala hned několik novinek. Tou první je nový singl, který vyjde 25. srpna a album, které na sebe nenechá dlouho čekat.

Country popová zpěvačka

Taylor je americká zpěvačka, textařka a skladatelka, která svou hudební kariéru začala jako country popová zpěvačka. Již po vydání svého prvního eponymního alba v roce 2006 se stala hvězdou country. Na svém kontě má bezpočet nominací a také je držitelkou mnoha prestižních cen. Za dobu své kariéry prodala přes 22 miliónů alb, vyzkoušela si roli herečky a podporuje několik charit.

Často je popisována jako miláček Ameriky, její písně jsou často o lásce. Co se hudby týče, jedná se o písně s jednoduchým textem a chytlavou melodií čímž se člověku prakticky okamžitě dostane do podvědomí, takzvaný Hook.

Příprava na nový začátek?

Sociální sítě Taylor se v posledních dnech zásadně změnily. Zpěvačka se potýkala s různými skandály, uškodit jí mohly i přestřelky s Katy Perry, Kanyem Westem nebo jejím bývalým přítelem Calvinem Harrisem. Veřejnost jí otitulovala přezdívkou snake a Taylor v posledním týdnu na svých sociálních sítích sdílela celkem divná videa s hadí tématikou.

Tomu však nyní byla učiněná přítrž, protože v posledních dnes prošly její účty takzvanou čistkou a všechen obsah, který kdy Taylor nahrála, byl smazán. Možná šlo o marketingový tah a upoutání pozornosti? Ať už to bylo jakkoliv, je jasné, že si získala pozornost a mohla tak do éteru vypustit informaci nejen o svém singlu, ale také chystaném albu. To se bude jmenovat Reputation a vyjít by mělo ještě letos a to 10. listopadu.