Ztmavla vám obrazovka právě ve chvíli, kdy sledujete napínavý film? Notebook se vypnul a již nejde znovu zapnout nebo se neustále vypíná? Vydává neobvyklý zvuk nebo se zasekává? Řešíte mechanické závady jako je poškozené šasí, nefunkční klávesnice či rozbité LCD? Závad, které mohu váš notebook postihnout existuje velké množství. Někdy se vám sice jeho oprava již nevyplatí, ale v mnoha situacích se jedná pouze o vadný komponent, který lze levně nahradit a docílit úplné funkčnosti vašeho notebooku. Záleží na druhu servisu, který si zvolíte.

Oprava nemusí být drahá

Důvodem většiny závad je porouchaný komponent na základní desce – to se dozvíte ve většině servisů a drtivá většina vám také okamžitě její celou výměnu. Po zjištění ceny zjistíte, že oprava se často nevyplatí. Oprava rozbitého notebooku ovšem může vyjít podstatněji levněji, pokud si využijte služeb profesionálního servisu, jakým je společnost RG computer service.

Electronics Notebook Technical Assistance Repair

Proč vyjde oprava od nich levněji? Své práci opravdu rozumí, proto když se setkají s porouchanou základní deskou, jejich prvním krokem není nabídka výměny celé základní desky, ale jen její vadné části, což většina servisů neumí a raději nabízí výměnu celé základní desky, která není nijak složitá. Ovšem vyjde podstatně dráž a čekací doby na základní desky nejsou krátké, proto se oprava také značně prodlouží. Oprava pouze vadné části nevyjde draho a váš notebook bude rychle fungovat opět jako nový.

Diagnostika zdarma

Pokud potřebujete servis notebooku Brno můžete na webových stránkách rgservice.cz objednat odvoz vašeho notebooku přímo do servisu a využít možnosti diagnostiky zdarma. Po diagnostice vašeho notebooku vám pracovníci předloží nabídku na opravu a teprve po vašem souhlasu se pustí do opravy. Ať už opravu využijete či ne, stejnou cestou vám ze servisu zašlou váš notebook zpět.