Produkční pracoviště či nahrávací studio musí samozřejmě disponovat pouze špičkovou technologií, aby bylo možné zajistit kvalitu produkovaného materiálu. Jedině tak bude zajištěno optimální pracovní prostředí pro získání těch nejkvalitnějších záznamů videa i zvuku. Zvukové studio musí mít navíc dobře vyřešenou akustiku, aby se zde vlny zvuku neodrážely a nevytvářely ozvěnu.

K čemu slouží broadcast Praha?

V rámci projektu broadcast Praha je specializovanou společností poskytováno všem klientům prvotřídní prostředí pro realizaci filmových nebo internetových přenosů. Nejen, že vám bude navrhnuto optimální řešení, ale navíc budete mít k dispozici špičkovou techniku, která nepochybně pozvedne úroveň vašich obrazových přenosů. Samozřejmostí jsou konzultace, proškolení obsluhy před uvedením do provozu a také potřebnou asistenci.

Jak vylepšit akustiku místnosti?

Ozvučení místnosti je zejména ve zvukovém studiu potřeba věnovat velkou pozornost. V případě jakéhokoliv problému se neváhejte obrátit na zkušené akustiky, kteří disponují dlouhou a bohatou praxí v oblastech prostorové akustiky a elektroakustiky. Pro ně je dobré ozvučení jakéhokoliv prostoru hračkou a zároveň výzvou. Hudba nebo zvukové záznamy by měly být slyšet jasně a čistě, ale také je potřeba dbát aby zvuk neměl zbytečně moc silný. Renomovaná společnost pro vás zajistí komplexní služby od konzultace až po realizaci kvalitního ozvučení.

Které prostory lze ozvučit?

Ozvučení místnosti není pro zkušeného akustika žádným problémem. V minulosti se naši zkušení specialisté podíleli již na ozvučení:

  • divadla
  • škol a sálů
  • kanceláře
  • stadiony

Každý projekt je řešen individuálně s co největším důrazem na uspokojení potřeb daného klienta. Vy konkrétně se nemusíte o nic starat, neboť pracovníci si přivezou veškerou techniku, nainstalují ji, a navíc vám zajistí i základní školení pro její obsluhu. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis veškerých instalovaných zařízení.

Pokud si zařizujete produkční nebo zvukové studio, rozhodně dbejte na kvalitu ozvučení. Do této činnosti se nepouštějte sami a raději si pozvěte zkušené akustiky.