Chtěli byste podpořit váš web z hlediska SEO a snažíte se dělat zpětné odkazy jako o život? SEO již dávno není jen o zpětných odkazech. Dříve bylo možné téměř jakýkoliv web dostat do popředí vyhledávání na důležitá klíčová slova díky intenzivnímu linkbuildingu. Často se tak do popředí dostaly i nekvalitní weby. Došlo tedy k úpravě algoritmu, aby posun nezáležel jen na OFF page faktorech (popularitě webu), ale zejména na ON page (obsahu webu). Dostat dnes obsahově nekvalitní web do popředí je i s kvalitním linkbuildingem téměř nemožné.

Práce na ON page faktorech

ON page je velmi široký pojem, který spíše zahrnuje souhrn požadavků, které je potřeba splňovat. Pokud nějaký z nich web nesplňuje, tak před ním mají výhodu ty weby, které ho splňují. Většina prací na ON page vyžaduje jednorázový zásah, aby web plně odpovídal současným standardům. Zahrnují dostatek unikátního textového obsahu, strukturovaný obsah, vyplněné meta informace, responzivní vzhled, SSL certifikát, rychlé načítání a absenci zbytečných HTML chyb.

Splňuje váš web tato kritéria? Pokud ne nebo si nejste jistí, pomůže vám agentura na Seoconsult.cz, která vám zajistí i službu SEO Praha.

ON page webu lze vyřešit jednorázově, ale můžete se o něj starat i pravidelně, vhodnou volbou je pravidelné přidávání nového textového obsahu. Dokonce i eshopy nebo firemní weby tak často zřizují sekci s blogem nebo novinkami, kde publikují pravidelné články, které mohou vyhledávače indexovat. Pravidelná péče o obsah se vyplatí a je to bonus navíc, který pomůže i s pozicemi vyhledávání.

Dohled agentury

SEO je velmi obsáhlé a aby bylo děláno správně, je třeba mu věnovat mnoho času. Málokdo tolik času má, proto je ideální svěřit tuto činnost zkušené agentuře. Agentura na Seoconsult.cz vám zajistí i služby jako PPC Praha, propagace na sociálních sítích nebo emailový marketing.