V loňském roce postihla americkou zpěvačku velká tragédie, která jí nadobro poznamenala. Její koncert se stal terčem bombového útoku a to konkrétně na jejím koncertě v Manchesteru. Zemřelo zde dvacet mladých lidí, spousta byla zraněna. Hudební hvězdě se během útoku nic nestalo, nicméně šrámy na duši si nese dodnes.

Vzpomínkový koncert pro rodiny

Ariana byla velmi zasažena tímto hrůzným skutkem a byla připravena v prvotních chvílích vůbec nezpívat. Navzdory tomuto šoku si vše rozmyslela a po pár dnech začal vznikat nápad na uspořádání benefičního koncertu v Manchesteru. Výtěžek z koncertu byl věnován rodinám, které byly touto tragickou událostí zasaženy. „Existuje tolik lidí, kteří utrpěli tak strašnou ztrátu a bolesti“ vyprávěla magazínu Times Ariana a sama přitom není se situací vyrovnaná.

Dál se v rozhovoru rozpovídala o tom, že tomuto činu už nechce věnovat pozornost, protože tak hrůzné činy si to podle ní nezaslouží. Hudba pro ni byla nejbezpečnější věcí na světě, možná i proto je to stále každý den byla pro ni taková bolest. Z celého skutku je dodnes Ariana velmi smutná a jak sama přiznává, přála by si k nápravě udělat mnohem víc. Myslí si také, že časem bude snazší o celé situaci mluvit nebo se s tím nějak vnitřně smíří.

Nový videoklip

Po takřka roce tak přichází Ariana s novým singlem. Skladba na tuto událost nepřímo odkazuje, jeho hlavní část se zabývá tím, jak překonat rozchod. Singl s názvem No Tears Left To Cry je tak první vlaštovkou k nadcházející čtvrtému řadovému albu, které zatím však nemá název. Videoklip je poměrně zdařilý a na konci možná zvláštní včela odkazuje na Manchester, protože právě toto město má ve znaku včelu.