ROCK THE OPERA je světová show, která v sobě snoubí ty nejlepší rockové písně se skvělým zvukem symfonického orchestru. Originalita, propracovanost a jedinečný zvuk velkého orchestru, to v poslední době hodně táhne a lidé chtějí slyšet své oblíbené rockové a nestárnoucí hity v podání rockové kapely a symfonického orchestru. Podobnou možnost budou mít fanoušci i v letošním roce a to v amfiteátru Skalky v Novém Jičíně. Zde se bude konat ROCK THE OPERA již 27. července 2019.

Prague Philharmonic Orchestra v akci

Prague Philharmonic Orchestra a její dirigent Friedemann Riehle spojují nevšední atmosféru, sílu a originalitu rockových legendárních hitů. Když se k tomu přidají jedinečné hlasy a interpretace, vznikne ROCK THE OPERA. Show, která slaví úspěchy po celém světě – Nizozemí, Německo, Rakousko, Řecko, Turecko, Moskva, Polsko, Belgie, Norsko a mnoho dalších zemí. Během jedinečné show zazní hity Deep Purple, AC/DC, Pink Floyd, U2, Queen, Led Zeppelin a dalších.

Dále vystoupí hudební skupina LEON, Lenka Hrůzová & LoGarytmy, Sabina Křováková s kapelou a písničkář Vladan. Lenka Hrůzová a Sabina Křováková zazpívají některé písně spolu se symfonickým orchestrem. Amfiteátrem Skalky Nový Jičín zazní největší rockové hity se sílou orchestru 27. července 2019 od 18:00 hodin. Vstupenky lze koupit v síti předprodeje TICKETSTREAM a města Nový Jičín.

Náš tip: Sedm bylin, které podporují správné trávení.