Kapela Zrní je v českých luzích a hájích známá, v polovině října proběhne zatím největší samostatný koncert v historii kapely Zrní. Koncert proběhne v Praze ve Foru Karlín a to konkrétně 11. října. Koncert bude rozdělen do dvou částí a v té první polovině kapelu doprovodí Filharmonie HK.

Historie kapely

Zrní je česká hudební skupina z Kladna, která své první album Voní vydala po osmi letech existence. Kapela má na svém kontě několik studiových alb, konkrétně pět i s posledním albem Jiskřící, které vyšlo v letošním roce. V roce 2015 kapela vystoupila na Colours of Ostrava a pro tento festival připravila speciální vystoupení s členy Janáčkovy filharmonie Ostrava. Kapela ve složení Jan Unger, Jan Fišer, Jan Juklík, Jan Caithaml a Ondřej Slavík se nyní připravuje na svůj velký koncert. Jaký bude?

Dvě poloviny

Jak už jsme výše uvedli, koncert bude rozdělen na dvě části. V té první kapelu doprovodí Filharmonie Hradec Králové a jde o jedinečnou šanci pro pražské fanoušky si vychutnat tento hudební zážitek. O návrh scény se stará hudebník Milan Cais a je už nyní jasné, že to bude něco, na co se hned tak nezapomene. Bude to jedinečný zážitek. Druhá polovina koncertu se vrátí ke svým kořenům a zazní zde songy z nového alba. Samozřejmě kapela potěší své fanoušky a zazpívá také některé ze svých starších kousků.

Křest alba

Na tomto velkém koncertě kapela pokřtí svou novou desku Jiskřící. Téměř celou jí na koncertu ve Forum Karlín také uslyšíme. Kapela také uvádí, že se už nyní těší na tento koncert, který bude největší samostatný koncert. Je logické, že si tak dají záležet na tom, aby to byl nejen pro ně, ale také pro fanoušky nevšední zážitek.