Aktuálně běží na televizních obrazovkách již čtvrtá řada převtělovací pěvecké show s názvem Tvoje tvář má známý hlas. Jde o pořad založený na formátu Your Face Sounds Familiar. Soutěžící zde nejsou neznámé tváře, ale známé osobnosti z hereckých, pěveckých i moderátorských kruhů. Mají týden na to, aby se naučili novou choreografii, výraz a zpěv.

V této hudební soutěži se celebrity pokoušejí co nejlépe vtělit a ztvárnit slavné zpěváky, zpěvačky a kapely. Na celou přípravu mají týden a pokoušejí se napodobit opravdu vše. Nejen zpěv, ale také kostým, vzhled, pohyby, gesta a mimiku. Následně jsou jednotlivá vystoupení posuzována porotou, která hodnotí a uděluje body.

Charitativní podtón

Jakmile vystoupí všichni účastníci, každý z porotců rozdává body od jedné do osmi, přičemž osm je nejvyšší. Body se během jednotlivých kol sčítají a následně z celé řady vzejde celkový vítěz. Ve většině zemí jsou odměňování vítězi jednotlivých kol šekem, který se daruje na dobročinné účely, jednotlivé nadaci, organizaci či společnosti.

Výběr jednotlivých interpretů, do kterých se účinkující celebrity převtělují, si losují sami v takzvaném kole tváří, které jim určuje onoho zpěváka, zpěvačku či kapelu. Následně je k dispozici tým tanečníků, lektorů zpěvu, herectví, kteří se snaží každému interpretovi věrohodně pomoci s převtělováním.

Celosvětová soutěž

Tato pěvecká soutěž využívá také pomoci maskérů, kteří se týden od týdne snaží co nejvěrohodněji namaskovat soutěžící. Soutěžící tak mají naprosto věrohodné kostýmy, masky, paruky a další a další drobnosti, které vytvoří celkový dojem.

Tato show zaznamenala úspěch ve Španělsku a díky tomu vznikla velká spousta verzí, které běží v televizích po celém světě. Namátkou se objevila brazilská verze, chorvatská, bulharská, řecká, francouzská, turecká, vietnamská, polská, slovenská i česká a mnohé další a další.