Německé hudební duo Milky Chance chystá svůj samostatný koncertní debut v České republice a to rovnou v hlavním městě. Příští rok v únoru se tedy fanoušci těchto dvou maníků mohou těšit na skvělou show. Přivezou také nové album Blossom, které zde představí.

Toto hudební duo tvoří zpěvák a kytarista Clemens Rehbein s producentem a diskžokejem Phillippem Dauschem. Milky Chance založili, když byli spolužáci a vznikli v roce 2012. V roce 2013 pustili do světa své debutové album Sadnecessary a to se v Německu stalo opravdu populární. Nejvíc se líbila skladba Stolen Dance, které si našla své posluchaře i mimo Německo, například ve Francii, Nizozemsku, Švýcarsku, Polsku, Maďarsku i v České republice. Dokonce uspěla také ve Spojených státech. Na YouTube má tento videoklip 332 miliónů zhlédnutí.

Nové album

V letošním roce této dvojce vyšlo nové, v pořadí druhé album Blossom. Podobně jako u debutu i zde se ujali také produkce. Přizvali další dva členy a do své muziky přimíchali také víc hudebních nástrojů. Vždycky toužili po tom být jako živá kapela a z toho se snaží čerpat a vycházet. Jak se jim to povedlo, to můžete posoudit sami, na jejich nahrávce.

Že byla jejich první deska úspěšná, svědčí i zlatá a platinová deska v Německu, platinová deska v USA a stříbrná deska ve Velké Británii. Tento úspěch si posichrovali také cenou začínajících hudebníků. Vypadá to, že mají před sebou tedy víc než slibnou kariéru.

Koncert v České republice

Milky Chance se poprvé českému publiku představili na festivalu Overtone v Praze, kde vystoupili před dvěma lety. Líbilo se jim tady a na to chtějí navázat svým samostatným koncertem. Ten proběhne 17. února 2018 v pražském klubu Roxy. Vstupenky jsou již k dostání v předprodeji.