Před pár dny zpěvačka Pink potvrdila, že letošní podzim u ní bude zajímavý a plodný. Chystá se vydávat nové studiové album, na které se její fanoušci už velmi těší. Venku je tak pilotní singl, který se setkává s velmi dobrým přijetím ze strany fanoušků.

Americká popová a R&B zpěvačka je v hudebním světě známá jako Pink, vlastním jménem Alecia Beth Moore. Průlom na scéně způsobila singlem Get the Party Started. Již od čtrnácti let vystupovala po filadelfských klubech, jako teenagerka začala psát texty.

Pink získala mnoho nominací na prestižní ceny. má na svém kontě takové hity jako Stupid Girls, U+Ur Hand, So What, Sober, Raise Your Glass nebo Just Give Me a Reason. Je vdaná za motokrosového závodníka Careyho Harta, je součástí organizace PETA.

Nové album

Pink svým fanouškům letos udělá radost nový studiovým albem. To ponese název Beautiful Trauma. Z něj poslala do éteru pilotní singl What About Us. Fanoušci jsou z něj nadšení, možná někteří jí vyčítají jistou nevýraznost, avšak jde o podařený song. Drtivá většina se shoduje, že jde o jednu z nejsilnějších písní, které má zpěvačka na svém kontě.

V tomto singlu najdeme jistý politický podtext a sama Pink poukazuje na to, že upozorňuje na práva lidí v tomto světě. Ta jsou možná nyní v Americe v ohrožení a to díky vládnutí prezidenta Donalda Trumpa.

K singlu What About Us stihla Pink natočit klip, který se odehrává v jejím rodném městě i na poušti. Zaobírá se právy emigrantů, láskou mezi lidmi stejného pohlaví i problematikou menšin. Pink tak opět ukazuje, že svůj velký hudební potenciál umí proměnit ve vskutku zajímavé a silné melodie.