Když se dostaví do vztahu stereotyp, je jenom otázkou času, kdy se objeví i v posteli. Prostě jste si na všechno jednoduše zvykli, jste spolu dlouho, víte, co od sebe navzájem čekat. A je tedy jasné, že zatímco v začátcích vztahu jste vzájemně objevovali své tělo a zjišťovali, co se druhému líbí a co naopak ne, nyní už to tak rozechvělé není. Přesně víte, co se partnerovi líbí, takže si to mnohdy „rychle odbudete“ popřípadě se vymluvíte.

Stereotyp ve vztahu i v posteli

Takovéto výmluvy se stanou častější a častější a váš partnerský život následně není takový, jako na začátku. Pokud se spolu sejdete v posteli jednou měsíčně, rychle si vše odbudete. Jste unavení, bez energie, vyčerpaní, nic se vám nechce, musíte uklízet, bolí vás hlava a další a další výmluvy. Vyžeňte proto co možná nejrychleji ze svého vztahu i postele stereotyp. Není to vůbec těžké!

Najděte si na sebe čas

Svět je poměrně uspěchaným místem, všichni mají práci, domácnost, děti a podobně. Udělejte si minimálně jeden večer v týdnu, kdy dáte děti spát nebo na „službu k babičce“ a věnujte se jen sobě navzájem. Neuklízejte, nepřemýšlejte, co v sobotu nakoupit, prostě jen vy a partner. Povídejte si, dejte si večeři, zajděte do kina, divadla. A večer? Natáhněte na sebe erotické prádlo a předveďte se v něm partnerovi!

Komunikace

Musíte spolu především mluvit. Občas se stává, že páry spolu nemluví, nechávají si problémy nebo starosti pro sebe. Promluvit si je často dobrým řešením. Zjistíte, že partner prochází stresem v práci, partnerka přibrala pár kil a už se necítí žádoucí a mnoho a mnoho dalšího.

Vyzkoušejte erotické pomůcky

Nudí vás klasický sex? Vyzkoušet můžete něco nového – polohy, místa pro sex nebo erotické pomůcky. Toužili jste vždy po análním sexu? Můžete zkusit anální hračky, které vám celý tento proces mohou usnadnit, popřípadě zjednodušit. Fantazie se meze nekladou.