Pracovní portály jsou stránky, kde můžete propagovat pracovní místa a hledat životopisy. Jsou důležitou součástí téměř každé náborové procedury.

Uchazeči o zaměstnání mohou snadno kontaktovat rozsáhlou nabídku volných pracovních míst prostřednictvím vyhledávačů práce. Mimo to má většina pracovních portálů filtry, které uživatelům pomáhají prostřídit výsledky. Tato vlastnost usnadňuje uchazečům o zaměstnání rozhodnutí o konkrétní kariéře. Stejně tak mohou stránky s hledáním zaměstnání online pomoci zaměstnavatelům zrychlit proces přijímání zaměstnanců. Náboráři nebo náboroví manažeři mohou snadno ověřit žádosti o zaměstnání online než fyzicky pročítat tištěné životopisy. Pracovní portály jim proto pomáhají šetřit čas a úsilí.

Získáte upozornění na ideální nabídku práce

Špičkový pracovní portál poskytuje standardní upozornění na práci, kdykoli pro vás existují pracovní místa. Tímto způsobem nezanedbáte šanci odpovědět na nabídky práce, které vám vyhovují. Také můžete přečíst více příspěvků, abyste objevili další možnosti.

Více pracovních příležitostí

Pracovní portály nabízejí rozmanité pracovní nabídky od mnoha společností. To znamená, že máte nadstandardní šanci najít požadovanou práci kdekoli. Zaujala vás nabídka práce Praha, neváhejte a odešlete svůj životopis.

Vše z pohodlí domova

S těmito portály, jakým je například také jobimi.com, můžete nají novou práci bez námahy. Místo toho, abyste šli do firmy, kde toužíte pracovat, můžete svůj životopis odeslat online. Po odeslání můžete odpočívat a čekat, až vaši budoucí zaměstnavatelé začnou reagovat na vaše zaslané životopisy.

Možnost zveřejnění životopisu

Většina pracovních portálů umožňuje sestavení a aktualizaci životopisu, vše vidí potencionální zaměstnavatelé, kterým tak nebrání vás oslovit.