Není náhoda, že multicara je jediným vozidlem, které se v Německu vyrábí dodnes již od roku 1959. Všestranné využití multicary oceňují a využívají pracovníci z mnoha organizací v různých oborech. V dnešní době se výrobou multicar zabývá společnost Hako, který je známá také výrobou kvalitní úklidové techniky. Produkty Hako si u nás můžete objednat či pronajmout u společnosti Unikont.

Sloučení speciálních vozidel Hako-Werke a Multicar

Dvě společnosti v Hako Group, Hako-Werke a Multicar Spezialfahrzeug GmbH, se v roce 2005 sloučily a vytvořily společnost, ve které je Multicar samostatnou obchodní oblastí. Od té doby Multicar působí pod názvem Multicar, pobočka Hako-Werke GmbH. Tento krok dále zvýšil intenzitu jejich spolupráce v oblasti vývoje, nákupu a prodeje a posílil jejich dlouhodobou konkurenceschopnost na těžce vybojovaném trhu.

Multicara M 27 patří mezi nejoblíbenější

Vysoký přepravní výkon spojený s výkonným nosičem nářadí při atraktivním poměru cena/výkon. Jako nástupce legendární řady M nastavuje nová multicara M 27 standardy. Multicara M 27 je vyráběna s ohledem na životní prostředí.

Zaměření se na přání a potřeby svých zákazníků bylo vždy důležitou součástí filozofie Multicar. Již v roce 2004 byla společnost jedním z prvních výrobců užitkových vozidel, kteří svá vozidla vybavovali motory Euro 4. Od roku 2009 jezdí vozový park Multicar trvale s normou Euro 5. Od roku 2008 nabízí nový koncept systému a lakování v závodě Waltershausen kromě vysoké ochrany proti korozi podle automobilových standardů také nejlepší ochranu životního prostředí a bezpečnosti práce.

Objednejte si svou multicaru na unikont.cz a získejte neocenitelného pomocníka v podnikání, farmaření nebo péči o pozemky v podobě lesa a luk.