Léto patří kromě dovolené také hudebním festivalům, a pokud nevíte, co poslední červencový víkend dělat, doporučujeme navštívit festival Morava Music Fest v Tvrdonicích u Břeclavi. Je umístěn v Národopisném areálu Tvrdonice, takže kromě skvělé hudby si užijete i malebné prostředí Tvrdonic.

Páteční program

Druhý ročník úspěšného hudebního open air festivalu je tady! Během dvou dnů se na pódiu vystřídá na třicet účinkujících, takže bohatý a pestrý hudební program je zajištěn. Kromě jiného si můžete vyzkoušet také paddleboardy, aquazorbing, skluzavku dlouhou padesát metrů. Ani děti nepřijdou zkrátka, je pro ně připraven bohatý doprovodný program v podobě skákacího hradu, domu hrůzy a mnoho dalšího.

Festival proběhne od 27. – 28. července. Hned v pátek se na návštěvníky těší například kapely Nebe, UDG, O5 & Radeček se Sabinou Křovákovou, Mirai, Like-It a další. Večer vystoupí česká hudební stálice Marie Rottrová + Septet, slovenští zpěváci Adam Ďurica nebo Martin Harich.

Sobotní program

Sobota pak bude patřit kapelám Poetika, Ine Kafe, Leon nebo Totální nasazení. Večerní program zase obstará skvělá Anna K., Barbora Poláková nebo Peha & Karmen Pál Baláž. Slovenská kapela Peha se spojila s účastnicí hudební show SuperStar a nyní je čeká jejich první veřejné vystoupení v lehce pozměněné sestavě. Jak sama kapela uvádí, těšit se můžete na skvělou show, staré známé písničky a skvělý hlas Karmen.

Morava Music Fest 2018 je festival s nezaměnitelnou atmosférou, vhodný také pro děti. Koná se v Tvrdonicích u Břeclavi a vstupenky jsou, v omezeném množství, stále k dispozici v síti předprodeje Ticket Live.