Kapela Mirai a Poetika na podzim představí své debutové album. Spojily své síly a na podzim se spolu vydají na společné turné po České republice. Turné bude probíhat během měsíce října a vy tak budete mít možnost kapelu vidět na celkem osmi zastávkách. Na společnou spolupráci se už nyní obě kapely velmi těší.

Spojení dvou kapel

Mirai a Poetika na hudební scéně nejsou žádnými nováčky, na svém kontě mají několik rádiových hitů, bohaté zkušenosti z malých i velkých pódií, mnoho zhlédnutí videoklipů na Youtube. Během léta a festivalové sezóny mají spoustu práce. I tak si však najdou čas a pracují na svých debutových albech. Ty mají vyjít na podzim a následně k nim uspořádají společné turné.

Poetika

Jde o trojici mladých kluků, kteří za sebou mají singly jako Zkouším žít a Každou vteřinou pracují pilně na novém albu. Na turné poprvé představí kompletní debutové album Trinity. Hudební skupina z Vysočiny představuje novou vlnu českého pop rapu. Tvoří ji tři členové Eduard Rovenský (Packet), Dan Hrdlička (Dan Aerah) a Ondřej Brejška. Všichni kluci se už od malička hudebně projevovali.

Mirai

Je kapela z Moravskoslezského kraje, dva její členové Mirai Navrátil a Šimon Bílý dříve hráli ve skupině Dolls In The Factory. S ní se účastnili různých koncertů a následně vznikla Mirai. Kapela spolupracuje mimo jiné také s Richardem Krajčem, kterého její členové zaujalo už v dobách Dolls in the Factory. Skladbu této kapely si vybral do filmu Křídla Vánoc a vzal jí jako předkapelu pro své turné Inzerát 2014.

Mirai & Poetika tour 2017:

6.10. Velké Meziříčí – Jupiter klub

7.10. Vratislavice – Kulturní centrum Vratislavice

12.10. Brno – Metro music club

13.10. Ostrava – club Barák

14.10. Plzeň – Buena Vista club

20.10. České Budějovice – River club

27-10. Valašské Meziříčí – M-klub

31.10. Praha – Lucerna Music Bar