Kapela Mig 21 je pro mnohé fanoušky a posluchače symbolem dobré nálady a zábavy. Příjemné texty, chytlavá muzika a často vtipné a dvojsmyslné texty. Jejich hity jako Snadné je žít, Malotraktorem, Kalhotky si sundej nebo Hurá a další. Jak sami členové o sobě říkají, jsou chlapecká, taneční, pěvecká a striptérská skupina z Prahy 5 – Smíchova. Kapela vyráží na své obvyklé turné a na něm předvedou nový singl Hyjé! a k němu přináší povedený videoklip. „Ještě žijem, ještě naděje jsou“ zpívá v písni Jiří Macháček.

Videoklip se záběry z minulosti

Videoklip neztrácí nic z pověstné hravosti a lehkosti, kterou kapela má. Nechybí zde záběry z minulosti a smysl pro humor frontmana Macháčka, který drezíruje dřevěné židle. Autorem pozitivní písně s jasným poselstvím je kytarista kapely Tomáš Polák. Za textem stojí opět Jiří Macháček. Píseň má připomínat westerny, které jsou v kapele všeobecně oblíbené. Celá píseň je protknuta Divokým západem.

Na podzim vyjíždí na turné a singl Hyjé! tak není jen předzvěstí nového alba, ale také slouží jako pozvánka na turné. Během energické, vtipné a pohodové show fanoušci uslyší nejen novou píseň, ale také další osvědčené a největší hity. Jiří Macháček k tomu jistě přidá několik svých povedených vtípků a průpovídek, které fanoušky neomrzí. Turné končí třemi koncerty v pražském Lucerna Music Baru.