Necelé dva měsíce po nečekané sebevraždě Chestera Benningtona, frontmana Linkin Park, se hudební svět pomalu vyrovnává s touto velkou a nenahraditelnou ztrátou. Fanoušci po celém světě stále truchlí nemohou se z tohoto šoku vzpamatovat. Hudební svět přišel přinejmenším o talentovaného umělce, snad je možno říci i o legendu. Se ztrátou frontmana, ale také kamaráda se vyrovnávají i další členové kapely Linkin Park.

A rozhodli se to pojmout velkolepě, tím, co Chester miloval a co je tak neobyčejně spojovalo. Speciálním jednorázovým koncertem, který uspořádají na jeho počest. A kdo na této speciální akci vystoupí? Zatím nejsou veřejně známa žádná jména kromě členů kapely Linkin Park, ale už nyní je víc než jasné, že to bude velká hudební událost, kterou si nenechají ujít opravdu zvučná jména.

Svět fanoušků zpráva o smrti Chestera opravdu velmi zasáhla a stále na svých profilech sdílí videa, fotky, klipy a vzpomínají, jak jedinečný Chester byl. Neměl lehký život, provázely jej také deprese. Tento koncert bude o tom vzdát hold frontmanovi, ale také jakousi možností vyrovnat se lépe s touto smrtí a ukázat, že i přes velkou ztrátu jde život dál.

Nový videoklip

Spolu s tímto jedinečným koncertem kapela zveřejnila videoklip k písničce One More Light. Jde o titulní nahrávku poslední desky. Mika Shinoda řekl, že píseň byla napsána, aby lidem, kteří o někoho přišli, někoho v životě ztratili, poslala trochu lásky a podpory. Nyní se ocitla kapela v této pozici. Klip je plný vzpomínkových záběrů, je velmi silný a od začátku až do konce nabitý emocemi. A nebude zde nouze o slzy.

Koncert na počest Chestera Benningtona se odehraje 27. října v Hollywood Bowl v Los Angeles.