Kapela Kryštof má v letošním roce na svém kontě čtvrt století od vzniku, na svém kontě mají osm studiových alb, tři výběrovky a nespočet singlů. A k tomuto výročí si nejen pro sebe, ale hlavně pro fanoušky naděluje dárky. Plní si jeden ze svých snů a to koncert na pražském Strahově. Jelikož za tu dobu si kapela vybudovala silnou základnu, není divu, že se po lístcích jen zaprášilo. Kapela tak odehraje v září celkem dva koncerty. A tím to nekončí.

Deska toho nejlepšího

Kromě koncertu kapele vyšla v červnu dvoudisková kompilace toho nejlepšího z jejich kariéry. A nemůže mít příznačnější název než 25. Tato deska bude mít nyní i vinylovou verzi. Půjde o trojvinyl, který vyjde symbolicky 25. srpna a to v limitované edici. Bude k dostání pouze tisíc kusů.

Richard Krajčo uvedl, že jako kapela jsou rádi, že jejich bestofka vyjde nejen digitálně a klasicky na albu, ale také na kazetách a vinylu. Kazety už si fanoušci rozebrali. Po písni Šňůry bychom se měli v éteru dočkat skladby s názvem Zůstaň tu se mnou.

Průřez celou tvorbou

Koncerty na Strahově budou tak splněním snů kapely, která si chtěla zahrát na fotbalovém stadionu. Na nich představí nejen nové singly, ale také uslyšíte velké hity. Mohou zaznít takové hity jako Lolita, Obchodník s deštěm, Atentát, Inzerát, Zatančím, Cesta, Ty a Já a podobně. Zkrátka to bude bestof koncert se vším všudy.

Kryštof se svými fanoušky hodně komunikuje prostřednictvím různých sociálních sítí a na svém instagramovém profilu zveřejňují videa a fotografie ze zkoušek, kterých se momentálně účastní. Probíhá „kapelní soustředění“ a velká příprava na Strahov. Že to bude opravdu mega koncert, je patrné již z příprav.