Kesha byla známá jako provokatérka, která v posledních neměla úplně nejšťastnější období. Zpěvačka vedla soudní proces s producentem Dr. Lukem, ten pro ni neskončil dobře. Zpěvačka už předtím přiznala, že občas trpěla depresemi. Ty se v posledních ještě zvětšily, Kesha je řešila, což mělo za následek několik kilogramů navíc. Nyní to však vypadá, že se jí opět začíná dařit.

Kesha na svém hudební kariéře pracovala v Los Angeles, pracovala jako prodavačka v telemarketingu nebo servírka. Později zpívala vokály pro své známější kolegyně, například pro kapelu The Veronicas, Britney Spears, objevila se ve videoklipu Katy Perry.

Nové začátky

Kesha v poslední době začala opět pracovat, snažila se najít znovu chuť k životu, pravidelně cvičit, hledat vnitřní rovnováhu. Z rebelky se tak pomaličku změnila v ženu. Rovněž bez upozornění na sociálních sítích představila svůj song Praying. Jde v podstatě o první song po dlouhých čtyřech letech, kdy zpěvačka nic neprodukovala. Jde o píseň, která je takovou první vlaštovkou jejího nového alba Rainbow. To by mělo vyjít už 11. srpna.

Nezvyklá píseň

Jde o krásnou a dojemnou píseň, která je možná pro Keshu a její předešlou tvorbu nezvyklá. Tento song napsala s dalšími hudebníky a producenty, snažila se tak do této písničky dát vše, čím si v posledních letech prošla. Všechny své deprese, pocity méněcennosti. Je tedy jasné, že jde o baladu, která se vám jistě zalíbí, zejména jemným a nepříliš tvrdým projevem.

K tomuto singlu Kesha natočila také videoklip, který se nese v podobně jemném duchu. Chvíli černobílé záběry doplnění až velmi barevnými záběry jasně dokazují, že se Kesha rozhodla vrátit na hudební scénu, ovšem v trošku jiné podobě. A my tleskáme, protože jde opravdu o velmi dobrou píseň, která Keshe skvěle našlápne k návratu!