Katy Perry se postarala v poslední době o velké novinky. Vydala trošku kanibalistické video k singlu Bon Appétit a oznámila, že bude vydávat nové album Witness. Aby nebylo novinek málo, své nově vycházející album podpoří velkým turné. A pořád to ještě není všechno. Zasedne také do porotcovského křesla a to konkrétně v soutěži American Idol, která byla znovuobnovena.

Svébytná umělkyně

Katherine Elizabeth Hudson, uměleckým jménem Katy Perry je americká zpěvačka, textařka a hudebnice, která pevně zakotvila na hudebním poli. Narodila se pastorskému páru, vyrůstala v kostele a inklinovala ke gospelové a kostelní hudbě. Populární se stala díky úspěšnému megahitu I Kissed A Girl, která jí raketově vystřelila na první příčky mnoha hudebních hitparád. Jde o zatím jedinou zpěvačku v historii popu, které se podařilo umístit pět hitů na první příčky z jednoho alba. Je známá svými originálními a barevnými kostýmy a parukami.

Nová porotcovská role

Talentová soutěž American Idol byla ve své době nejsledovanější talentovou show v Americe. V dubnu loňského roku soutěž však skončila. Po takřka roce se vrací znovu na televizní obrazovky. Soutěž prochází velkými změnami, mění domovskou stanici a slibuje inovovanou podívanou. Největším tahákem jsou však porotci, kteří hodnotí a rozhodují. Televize se vždycky snaží oslovovat zajímavé a známé osobnosti. A stalo se tak právě u Katy.

Porotkyně American Idolu

V posledních dnes se spekulovalo, že by do porotcovského křesla usednout Kelly Clarkson, vítězka prvního ročníku této soutěže. Ta však kývla na nabídku konkurenční show. American Idol má však trumf v podobě Katy Perry. Ta svou účast potvrdila oficiálně, prostřednictvím svého profilu na Twitteru. Fanouškům také slíbila, že se bude snažit pozornost soutěže vrátit zpátky k tomu hlavnímu, tedy k hudbě.