Kapelu Korn netřeba nijak dlouze představovat, jde o jednu z legendárních metalových kapel, která byla založena v roce 1993. Ve Spojených státech prodali víc než 16,5 milionů alb, a na svém kontě mají také několik nominací na Grammy z něhož dvě proměnili. Jsou považováni za tvůrce nového metalového stylu, takzvaného nu metalu.

Turné po Jižní Americe

Kapela Korn pojede na turné po Jižní Americe, které za pár dní odstartuje. Z dosud neobjasněných okolností se tohoto turné nezúčastní jejich původní člen, baskytarista Reginald Arviza zvaný Fieldy. Na turné po Kolumbii, Peru, Brazílii, Argentině a Chile tak kapelu doprovodí velmi speciální host. Syn Roberta Trujilla, známého baskytaristy skupiny Metallica. Říkáte si, že to není nic neobvyklého? Kapely si takto velmi často vypomáhají. To ano, nicméně hlavní roli zde hraje věk tohoto baskytaristy. Je mu totiž teprve dvanáct let!

Kapela se o tuto informaci podělila na Facebooku. Jsou smutní, že se k nim jejich stálý člen nepřipojí na jejich turné po Jižní Americe, avšak jsou nadšení, že těchto pár koncertů s nimi odehraje tento Tye, talentovaný mladý klučina, který má před sebou skvělou budoucnost a již nyní se mu dostává angažmá, které je pro mnohé baskytaristy snové. Tye se muzice věnuje, má k tomu ostatně předpoklady přímo v rodině. Má svou vlastní skupinu The Helmets. Už nyní je tak jisté, že o tomto mladém baskytaristovi ještě hodně uslyšíme.

Jak sama kapela Korn uvádí, jsou z této spolupráce velmi nadšeni, Tye je skvělým baskytaristou a oni se na nadcházející turné těší. Zároveň se však těší, až mezi sebe opět přivítají svého stálého basáka Fieldyho a to v květnu, kdy končí jejich turné po Jižní Americe a Korn se vrací zpátky do Spojených států.