Rok 2017 vstoupil do své poslední čtvrtiny a stále častěji se objevují jména velkých hvězd, které poctí Českou republiku svou návštěvou. Samozřejmě neznáme úplně všechny, jména se budou postupně zveřejňovat a tento seznam se pravděpodobně ještě víc rozroste. Už nyní známe prvních pár jmen zahraničních kapel a hudebníků, kteří se v roce 2018 objeví v České republice. Na koho se můžeme těšit?

Kelly Family

Devítičlenná rodina, která se proslavila hitem An Angel, který i po letech pozná snad každý. I když se rodina rozdělila na sólo projekty, dali hlavy dohromady a fanoušky potěšili třikrát vyprodanými koncerty v Dortmundu. Následně se rozjel velký comeback, kdy oprášili staré hity a vydali album We Got Love. Kdo nebyl v květnu v Dortmundu má šanci v roce 2018, kdy zredukovaní členové (chybí Barby, Maite a Paddy) vyjedou na turné po německých halách. A zkrátka nepřijde ani Polsko a Česká republika. Český koncert se uskuteční 8. března 2018 v O2 Aréně.

30 Seconds To Mars

Americká tříčlenná rocková kapela tvořená bratry Jaredem a Shannonem Leto a kytaristou Tomem Miličevićem fungují už od roku 1998. Prahu navštíví 19. dubna 2018, kde zahrají v Tipsport Aréně. Lístky jsou aktuálně v prodeji.

Shania Twain

Kanadská popová a country zpěvačka Shania Twain patří k uznávaným zpěvačkám, na svém kontě má mnoho prodaných nosičů a hity jako Ka-Ching!, You’re Still The One, Man! I FeelLike A Woman. Aktuálně hlásí vydání nového alba a k němu pojede také velké turné s názvem Shania Now Tour 2018. V rámci něj se objeví také ve Velké Británii, Mnichově, Amsterdamu, Kodani, Oslu, Stockholmu a také v Praze. Zde se představí v O2 aréně a to 6. října 2018.

Anastacia

Po devíti letech se americká zpěvačka Anastacia vrátí do České republiky. Její koncert bude o to speciální, že je pro omezený počet návštěvníků. Popová ikona s hity jako I’m Outta Love nebo Left Outside Alone přijede do České republiky 12. května 2018 a vystoupí ve Foru Karlín. Vstupenky jsou již k prodeji a to pouze pro 1500 návštěvníků.