Hudební kapela Jelen je označována za českou akustickou kapelu, která hraje takzvaně rous music. Jejich písně jsou z vlastní tvorby a vycházejí z country, blues, bluegrass a folk. Má za sebou podzimní a zimní turné, které se jim vydařilo. Na letošní rok chystají pro své věrné fanoušky opět něco nového. Vyjedou s nimi ven, pod širé nebe.

Kdo je skupina Jelen?

Jméno kapely Jelen je poněkud zvláštní a kapela jej na svých stránkách zdůvodňuje tak, že pořádně nevěděla, jaké jméno vybrat, první nápady nebyly nic moc. Právě natáčeli písničku Jelen a hodně je tlačil čas. Použili slovo Jelen také do názvu. A jméno kapely bylo rázem na světě. Kapela má také jelení parohy připevnění nad bubnem, aby to bylo stylové. Kapela je úspěšná, jela koncertní turné se skupinou Divokej Bill, kde byla velmi dobře přijatá fanoušky. Svých fanoušků si velmi cení a snaží se pro ně neustále připravovat něco nového a nečekaného.

Speciální koncerty

Kapela se rozhodla pro tyto dva speciální koncerty, které si všichni užijí venku, tedy pod širákem. Zveřejnili to na svém facebookovém profilu. Předprodej vstupenek již začal a vy se tak na dvou speciálních koncertech můžete těšit nejen na písničky této zajímavé kapely, ale také na další hosty, které si sebou Jelen přiveze. Těšit se tak můžete například na zpěvačku Debbi, na zpěváka Davida Stypku & Bandjeez nebo na Kateřinu Marii Tichou, která je kapele velmi dobře známá. Čeká vás tak neobyčejná podívaná, kterou si užijete zase o něco jinak, pod širákem. A kam se na tyto dva speciální koncerty vypravit?

Jelen pod širým nebem

8.6.2017 Brno – Hrad Špilberk (hosté David Stypka & Bandjeez, Kateřina Marie Tichá)

Jelen – Den otců pod širým nebem

18.6.2017 Praha – Střelecký ostrov (hosté Debbi, David Stypka & Bandjeez, Kateřina Marie Tichá)