Sedmihorky u Turnova nabízejí po celé léto řadu kulturního vyžití, divadelní představení i koncerty, to vše pod širým nebem. V rámci Sedmihorského léta se v letošním roce bude konat první ročník Happy Faces Festival. Ten slibuje mnohé zajímavé tváře v čele s headlinerem festivalu, Michaelem Patrickem Kellym, někdejším frontmanem kapely The Kelly Family.

Průřez festivalem

Jednodenní festival se bude konat 19. srpna 2017 v areálu Sedmihorského léta. Na tomto festivale se objeví zajímaví hudebníci. Zahájení bude mít ve svých rukou Alžběta Kolečkářová. Že je vám toto jméno povědomé? Mělo by být, Alžběta se velmi výrazně zapsala v roce 2011 do Česko-Slovenské SuperStar. Její výrazný a silný hlas si stále lidé pamatují. A přesně ten předvede i v Sedmihorkách.

Další v pořadí je ostravská kapela Public Relations. Tato rocková kapela na sebe upozornila v letošním roce hostováním na koncertě legendární kapely Europe v Brně. Rocková sestava předvede svou našlapanou show, kterou jistě dostane fanoušky do varu.

Dalším z účinkujících je Vlasta Horváth s kapelou, vítěz Česko hledá SuperStar z roku 2005. V soutěži zaujal nejen svým výborným zpěvem, ale také svou skromností a zdvořilostí, která mu zůstala dodnes. Vlasta zde zazpívá například píseň Víra nevinná a mnohé další ze své autorské tvorby.

Headliner Kelly

Headlinerem festivalu je Michael Patrick Kelly, mnohým známý jako někdejší frontman kapely Kelly Family. Tento muzikant má za sebou velmi pestrý život, odmalička v hudebním světě, v čele rodinné kapely známé po celém světě. Paddy prošel klášterem, našel zde svůj vnitřní klid, posílil víru v Boha a opět obnovil touhu po muzice. Na svém kontě má čtyři sólové desky, tu poslední s názvem iD vydal letos v červnu a jsou na ní velmi dobré ohlasy. Patrick spolu se svou kapelou předvede na Happy Faces Festivalu energickou a rockovou show, která bude trvat dvě hodiny.

Vstupenky jsou stále k dispozici na Ticketstream nebo na e-mailu ticketbooking@seznam.cz