Zpěvačka Fergie je asi nejvíc známá ze seskupení The Black Eyed Peas. Je to americká zpěvačka, která toho má dost za sebou. V poslední době se asi nejvíc hovoří o jejím rozvodu s manželem, se kterým má čtyřletého syna. Na svém kontě má jednu sólo desku a nyní, po neuvěřitelných jedenácti letech, vydává druhou.

Na sólo vlně

S The Black Eyed Peas se dočkala velkých úspěchů a proto se pokusila prorazit také jako sólo zpěvačka. A že to byl velmi dobrý tah, se ukázalo v zápětí. Vydala album The Dutchess, ze kterého můžete znát například hity jako London Bridge, Glamorous, Fergalicious či Big Girls Don’t Cry. V roce 2013 nazpívala soundtrack k filmu Velký Gatsby A Little Party Never Killed Nobody (All We Got).

Vypadalo to, že druhé album vyjde chvíli po tom prvním, ovšem Fergie si dala na čas. A to celých jedenáct let. Nyní vypadá, že je všechno hotovo a nic nebrání druhému albu. To vyšlo 22. září a Fergie jej velmi příhodně pojmenovala Double Dutchess. Z desky však známe některé singly jako L.A. Love (la la), který pustila do světa již v roce 2014. Poté vyšly písně jako M.I.L.F.$ nebo Live Goes On. Aktuální je nyní singl You Already Know, který nazpívala s Nicki Minaj.

Nepůjde však jen o obyčejnou desku, na které bude pár písní a tím to končí. Nabídne také kompletní video podobnu. Ta ponese název Double Dutchess: Seeing Double. Fanoušci budou mít možnost si tuto video podobu pořídit ve speciální edici. Na desce se objevuje několik hostů, již zmíněná Nicki Minaj, Rick Ross, Axl Jack a další.

Album obsahuje třináct hitů jako Hungry, Like It Ain’t Nuttin’, You Already Know, Just Like You, A Little Work, Life Goes On, M.I.L.F.$, Save It Til Morning, Enchanté, Tension, L.A.LOVE (la la), Love Is Blind a Love Is Pain.