Emma Smetana dává opět o sobě vědět a to novým videoklipem k písni No Fire. Píseň pochází z její desky What l’ve Done, která spatřila světlo světa v loňském roce. Klip vznikal v Londýně a objeví se na ní také zpěvaččin přítel Jordan Haj.

Kdo je Emma?

Emma Smetana je česká herečka, muzikantka. Mnozí jí mohou znát z televizních obrazovek, kde jistý čas uváděla zprávy. V České republice žije od roku 2011, má dvojí občanství. Mluví plynule francouzsky, anglicky a německy. Od konce loňského roku je také maminkou malé dcerky, kterou pojmenovala Lennon Marlene Haj Smetana. Hudební nadání projevovala odmalička, od šesti let hraje na klavír. V roce 212 založila svou vlastní kapelu, která nese její jméno. Sama v kapele hraje na klavír a kytaru a také zpívá. Březen roku 2016 byl pro ní významný, jelikož vydala debutové album s názvem What l’ve Done.

Natáčení v Londýně

Klip se natáčel v Londýně, kde byl přítomný, jak její přítel Jordan Haj, tak také jejich malá dcerka. Klip se nese v moderním duchu, oproti Velvet Dress, který vykazoval prvky Bollywoodu a hollywoodských filmů. Na režii se opět podíleli Givinar Kříž a Jordan Haj, ten si také ve videu, po boku Emmy Smetany zahrál. V písni má také svůj pěvecký kousek.

Inspiraci nacházeli v posledních počinech The Weeknda či Franka Oceana. Snažili se o něco, co v České republice není zatím až tak k vidění. Vsadili na černobílý a barevný motiv, který kombinují. Rozdělil se tedy tak klip do dvou rovin. Z každého motivu je tak cítit úplně jiná energie. Emma Smetana i Jordan Haj jsou v klipu velmi přesvědčiví, přináší něco nečekaného a originálního. Ostatně, do jaké míry je klip povedený, to můžete posoudit sami.