Květnový koncert dopadl pro kapelu Depeche Mode byl vyprodaný a tudíž dopadl velmi dobře. Na základě tohoto vydařeného koncertu se kapela rozhodla vrátit do České republiky a své fanoušky potěšit dalším koncertem. Stane se tak v roce 2018, přesně 31. ledna, kdy se usídlí v pražské O2 aréně.

Anglická hudební kapela

Depeche Mode je hudební kapela s anglickým původem. Založena byla v roce 1980 a mezi stálicemi se drží dodnes. Její hudební styl je možno charakterizovat jako synth rock nebo synth pop, který využívá umělé zvuky, které se tvoří s pomocí samplem a syntezátorů. Jde o jednu z nejúspěšnějších skupin, která má po celém světě své jméno a věhlas. Na svém kontě má kapela desítky singlů, mnoho studiových alb. Jejich hudbou se inspirovali a nechali ovlivnit mnozí umělci, u nás to byl například Oceán nebo Shalom.

Kapela získala řadu ocenění, fanoušky po celém světě. Přinesla na hudební scénu opravdu inovativní dílo, nahrává díky jiným technikám a použití vzorkování. Pro moderní techno scénu jsou opravdu významní, avšak stále se řadí k alternativní hudbě. Zkrátka, Depeche Mode je kapela, která má stále svým fanouškům co nabídnout.

The Global Spirit Tour

Jde o osmnácté turné kapely Depeche Mode a tímto kapela rozhodně nekončí. Navíc, vystupuje po více než třech letech a tak je jasné, že si to budou užívat. Na turné kapela pokračuje ve své charitativní činnosti, spojila se s výrobcem hodinek Hublot a snaží se, aby všem obyvatelům planety byla k dispozici nezávadná pitná voda. Oficiální předprodej na tento koncert bude zahájený 26. června 2017 od 10:00 hodin.