Během loňského podzimu oznámil světový DJ a producent David Guetta, že pracuje na novém albu. Aktuálně končí přípravy na novou autorskou desku a víc by měl prozradit již za pár dní. Kromě toho je venku také nový song 2U, ve kterém uslyšíme také Justina Biebera. Tato píseň měla světovou premiéru 9. června.

Světový úspěch

David Guetta se narodil v Paříži a je francouzský house DJ a také producent. Již ve třinácti letech začal mixovat své první vinyly. Ve svých sedmnácti letech se stává rezidentním DJem pařížského klubu což lze považovat za start jeho kariéry. V začátcích mixoval hudbu pro rádio, hrál v klubu. V roce 2005 se jeho singl The World Is Mine dostal na přední příčky evropských hitparád, v tomtéž roce vystupoval na španělském open air festivalu Creamfields. V roce 2007 se stal prvním DJem, který si zahrál živý set na palubě letadla na lince Paříž – Ibiza. Českou republiku navštívil několikrát a to jako účinkující na různých akcích nebo v rámci svého sólového vystoupení.

Nové singly

Všechno začalo, když se tento DJ a producent vrhnul na předělávku hitu Whould I Lie To You. V březnu letošního roku zase představil David Guetta singl Light My Body Up, který má na svědomí s Nicky Minaj a Lilem Waynem, ke kterému je nyní k dispozici také klip, který si můžete vychutnat pod článkem. Následovala novinka Another Life, na které se podílel také Afrojack.

Singl 2U

9. června měl světovou premiéru singl 2U ve kterém jde slyšet také Justin Bieber, oba tuto spolupráci propagovali a dávali najevo, že je to baví. Na informace k desce si budeme muset ještě chvíli počkat.