Doba comebacku je v plném proudu a nejrůznější kapely obnovují své sestavy více či méně zdařile. Podobně je na tom také rodinná kapela The Kelly Family, kteří v devadesátých letech brázdili Evropou a takřka celým světem. Jejich hity jako An Angel, Fell in Love with an Alien nebo I’cant help myself a mnohé jiné hráli ve všech rádiích a hitparádách. Kapela byla k vidění takřka všude. 8. března 2018 se znovu pokoušeli vzkřísit oheň u svých českých fanoušků.

O2 aréna zažila na začátku března hotovou smršť fanouškových emocí. Legendární sourozenecká kapela zaplnila pražskou arénu a předvedla, že ještě nepatří do starého železa, že má fanouškům stále co nabídnout. I s pokročilejším věkem přinesla vzpomínkovou show, kterou doplnila projekcí starých videoklipů a fotografií. V zeštíhlené sestavě, bez Maite, Barby a Paddyho, ale pořád s pevným sourozeneckým poutem, tak se předvedli všem svým věrným fanouškům.

Šest členů nabídlo průřez celou jejich kariérou, zazněly ty největší hity, které ve své době znal každý. Přinesli také dva nové singly a to We Got Love či Brothers and Sisters, která hraje na city. Nechyběly osvědčené hity jako Father’s Nose, First Time, NaNaNa, ale také irské a francouzské lidovky. Kellyovi ukázali, že jejich život byl pestrý, plný cestování a zážitků, ze kterých brali inspiraci.

Vše má svůj rub a líc. Kelly Family jistě předvedli show, kterou jim jejich fanoušci věřili. Vždyť vrátit se na pódium po tolika letech, třikrát vyprodat dortmundskou halu během pár minut a jet úspěšné turné po Německu svědčí o tom, že své věrné fanoušky stále mají. Na druhou stranu se objevuje otázka a co dál? Žít z comebackové slávy a starých hitů nelze věčně, nelze to posunout už dál. Toho jsou si patrně také sourozenci vědomi. Pro německé noviny se Angelo vyjádřil, že v srpnu si jako rodina dávají pauzu.

Před comebackem měli své sólové projekty, které museli upozadit právě pro společné vystupování. Nyní je údajně čas věnovat se sólo projektům, ale dopředu nezavrhují, že by se společně ještě někdy objevili na jednom pódiu. Kelly Family potěšili své dlouholeté fanoušky, to bezesporu ano. Na jeden večer jim dali možnost vrátit se do svých dětských či teenagerovských let a oprášit vzpomínky. A to se jistě cení!

Fanoušci však nemusí smutnit už poslední prázdninový víkend se v České republice objeví opět jeden ze sourozenců. John Kelly se svou manželkou Maite zavítají do Koněšína, kde vystoupí v rámci rodinného hudebního festivalu Happy Faces Festival.