1. května je pro fanoušky hudební ikony Michaela Jacksona velký den. Americká televize Lifetime uvede fiml Michael Jackson: Searching For Neverland. Jde o film, který se zaměřuje na poslední roky umělcova života a to tak, jak na něj nahlíželi dva bodyguardi. Že půjde o zajímavý film je jasné již nyní, půjde o životopisný film.

Osmileté výročí

V letošním roce to bude již osm let, kdy 25. června 2009 ve věku padesáti let zemřel tento ikonický umělec. Je tedy víc než jasné, že budou vznikat různé filmy, které ukazují, jaký vlastně Michael Jackson byl. Film Searching For Neverlanf je adaptací knihy Remember the Time: Protecting Michael Jackson in his Final Days. Tuto knihu mají na svědomí dva osobní strážci, kteří se o Jacksona starali Bill Whitfield a Javon Beard.

jak už samotný název knihy napovídá, děj se odehrává zejména v posledních letech zpěvákova života a jeho kariéry. A půjde o pohled právě dvou osobních strážců o tom, jak jej viděli a jak na něj nahlíželi. V tomto filmu ztvární slavného umělce jeden ze známých imitátorů Jacksona Navi. Režie se ujala Diane Houston a scénář má na starosti Elizabeth Hunter.

Král popu

Už za svého života si Michael Jackson zasloužil titul král popu a to plným právem. Za svou kariéru vyprodukoval desítky a desítky hitů, které bořily hitparády. Získal stovky ocenění včetně patnácti Grammy. Určoval trendy, vydal mnoho desek a prodal milióny desek. Tento film tak bude připomínkou toho, jaký život měl tento legendární umělec a jak jej viděli jeho nejbližší spolupracovníci.

Americká televize Lifetime přináší první trailer. Obsahuje několik scén z filmu o legendě a rozhodně stojí za zhlédnutí.