Chorvatsko se může pyšnit řádkou nádherných ostrovů. V Jaderském moři má Chorvatsko na 78 ostrovů, plus dalších 524 menších ostrůvků. Mezi největší patří Krk, Cres, Brač, nádherný Hvar, Pag či Korčula. Dopřejte si jedinečnou dovolenou na některých z chorvatských ostrovů.

Nerušená dovolená

Na chorvatských ostrovech na vás čeká ničím nerušená dovolená. Právě zde totiž najdete tížený klid, pohodu a čas na relaxaci. Chorvatské ostrovy jsou opravdu nádherné a překvapí vás divokostí přírody, dokonale čistým mořem, romantickými plážičkami a i v hlavní turistické sezóně zde najdete dostatek klidu. Chorvatsko ostrovy je skvělou volbou pro páry i rodiny s dětmi.

I s dětmi

Dovolená v Chorvatsku je ideální pro rodiny s dětmi. Do Chorvatska se totiž za pár hodin jízdy dostanete autem a nemusíte řešit letenky a omezení zavazadel. Do automobilu si jednoduše sbalíte vše, co potřebujete a nikdo vás nebude nijak omezovat. To se hodí zvláště v případě, když cestujete s dětmi. Pokud byste se ubytovali na pevnině, doporučujeme si na některý z chorvatských ostrovů alespoň udělat výlet.

Ubytování v apartmánech

Dovolená v Chorvatsku se vyplatí ještě z jednoho důvodu, a tím je ubytování v apartmánech. Týdenní pronájem apartmánu je cenově nesmírně příznivý. Pokud tedy vyjíždíte na rodinnou dovolenou, je pro vás ubytování v apartmánu ideální. Nejenže je velmi levné, ale poskytuje vám dostatečné zázemí pro vás i vaše děti. Apartmány chorvatsko nabízí dostatečný komfort a pestrý výběr.

Okouzleni Chorvatskem

Mnoho českých turistů se již Chorvatskem nechalo okouzlit a do těchto končin se pravidelně vrací. Má to své důvody. Nejenže zde objevíte dokonale azurové moře, upravené pláže, divokou přírodu, ale také ubytování a ceny, které vás finančně nezruinují.