Česká republika je dějištěm mnoha zajímavých kulturních akcí, festivalů a koncertů talentovaných interpretů a to nejen tuzemských, ale také zahraničních. Mnohdy narazíte na opravdu zajímavé hudebníky. Nejinak je tomu také u tohoto britského zpěváka a kytaristy Bobbyho Longa. V Americe je tento songwriter známou hvězdou, napovídá tomu také to, že je autorem hitu Let Me Sing, která zazněla v hvězdné Twilight sáze.

Bobby Long v Olomouci

Bobby Long žije v New Yorku a kromě Ameriky se v posledních pár letech snaží prorazit se svou hudbou také v Evropě, což se mu daří velmi dobře a to především v sousedním Německu, kde s přehledem vyprodává ty největší hudební kluby. Svůj talent a nezaměnitelný chraplák předvede také v České republice, v Praze a to 2. června 2017. Nebude to první Bobbyho návštěva, již dvakrát se objevil v Olomouci, kde sklidil velký úspěch. V letošním roce se objeví přímo v českém hlavním městě.

Fanouškům se Bobby představí také jako skvělý kytarista. Těšit se můžete na hudební styly blues, folk či country. Do Prahy přiveze své turné Renegade a představí zde svou tvorbu. Na svém kontě má již tři řadová alba, z nichž posledním počinem je Ode To Thinking, které spatřilo světlo světa v loňském roce.

Svůj strhující a akustický koncert Bobby Long odehraje v Praze v klubu Prostor Země, který sídlí na Smíchově. Půjde o jeho jediný letošní koncert v České republice. S sebou si přiveze také neméně skvělého předskokana, britského zpěváka Sama Bradleyho. Bobby Long je zárukou kvalitní muziky, která místy připomíná americkou folkovou legendu. Boby se netají tím, že vzhlíží k Bobbymu Dylanovi a Leonardu Cohenovi a právě ve stopách svých hudebních idolů se snaží jít.