O smrti Chestera Benningtona jsme už několikrát psali a i když je to již několik měsíců, stále jsou fanoušci, kteří se s touto velkou ztrátou nemohou vyrovnat. Objevovali se otázky, zda kapela zůstane činná dál, zda budou pokračovat a koncertovat. Jednou z otázek se týkala také Carpool Karaoke. Epizoda se totiž natáčela ještě před Chesterovou sebevraždou. Nyní se objevila informace, že bude odvysílána.

Hudební skupina

Linkin Park je americká rocková kapela, která je původem z Kalifornie a byla založená v roce 1996. Proslavila se svým debutem Hybrid Theory, které se v celém světě prodalo víc než 29 milionů kusů. Následující Meteora jen upevnila pozici kapely. Chester se ke kapele dostane přes Mike Shinodu, který poslal Chesterovi několik instrumentálních písní a ten k němu nahrál zpěv.

Když mu to poté Chester pustil do telefonu, Mike byl unešený. Následující den Chester vyrazil do Phoenixu do L.A. kde se setkal se zbytkem kapely. Odstartoval se tak obrovský úspěch, který kapela zaznamenala. Mnozí o Chesterovi říkají, že to byl bezesporu úžasný talent, jeden z mnoha.

Carpool Karaoke

Carpool Karaoke je pořad ve kterém britský herec a komik James Corden zpovídá různé hudebníky a celebrity. Společně s nimi tak zpívá jejich i cizí písničky a to vše probíhá v autě. Karaoke je součástí Cordenova pořadu The Late Late Show na CBS. V tomto pořadu se objevili už takové hvězdy jako Miley Cyrus, Foo Fighters, Katy Perry, Ed Sheeran, Madonna, Britney Spears a spousta dalších.

Podle samotného moderátora Carpool Karaoke Jamese Cordena čekali tvůrci na rozhodnutí rodiny a kapely, zda se díl s Linkin Park a Chesterem Benningtonem může zveřejnit. Díl se objeví 12. října a to přes službu Apple Music. Pro všechny fanoušky však tato verze bude zdarma.