Zpěvačka Adele zrušila své dva plánované koncerty na londýnském stadionu Wembley. Toto zrušení má samozřejmě svůj důvod, Adele dala na radu lékařů a své dva koncerty zrušila ze zdravotních důvodů. Sama Adele z toho je smutná, projevila na sociálních sítích lítost.

Zkušené koncerty

Adele měla problémy s hlasivkami již na konci června, kdy odzpívala dva koncerty. Musela se přemáhat a tím si je poškodila ještě víc. Na sociální síti se omlouvala a zároveň uvedla, že se takové rozhodnutí nedělá snadno. Dodala také, že chvíli uvažovala, že by během vystoupení dělala pantomimu, jen aby mohla být se svými fanoušky. Stále doufá, že najde náhradní termíny. Ovšem pokud ne, všem fanouškům, kteří si koupili lístky, všechny peníze vrátí.

Světové turné

Tato britská zpěvačka už naznačuje, že její turné k albu 25 je zřejmě její poslední. Do bulletinu středečního koncertu, který se měl konat ve Wembley v Londýně, přiložila napsanou a podepsanou poznámku s textem, že neví, zda se ještě někdy vydá na turné. Chce tedy proto, aby to poslední bylo v zemi, kde je doma, ve městě, kde to zná. Adele přiznává, že turné je něco zvláštního a specifického, není to něco, co by jí vyhovovalo. O tom, že by toto mohlo být poslední turné, mluvila i se svými fanoušky v březnu letošního roku na Novém Zélandu.

Adele Live

Světové turné, které Adele zažila, odstartovalo 29. února 2016 a to v severoirském Belfastu. Následně pořádala koncerty v Irsku, Skotsku, Anglii a také v Evropě. Tím, že bylo turné světového rozměru, se Adele vydala do Mexika, Kanady, Austrálie, Spojených států a na Nový Zéland. Následně se na poslední čtyři koncerty chtěla vrátit do Evropy, do Londýna. Celé turné mělo vyvrcholit 2. července 2017.